Блоки з відсіву – різноманіття будівельного матеріалу за привабливою ціною

Один із різновидів будівельного блоку, який має форму паралелепіпеда прямокутної форми – це блок з відсіву. Він виробляється шляхом поєднання цементу, наповнювача та води, одержується завдяки методу напівсухого вібропресування. Будівельні блоки виходять із рівною поверхнею, однакові за розміром – саме цей незамінний для зведення будівель матеріал від виробника, пропонується придбати на нашому сайті.

Будівельні блоки з відсіву вироблені з натуральних матеріалів, мають у своїй основі пісок, цемент, граніт та подрібнений щебінь, а отже, вони екологічні та безпечні, відповідають сучасним стандартам та санітарно-гігієнічним вимогам. При їхньому використанні можливо зводити стіни будинків та споруд у лічені дні! Блокам з відсіву присвоєно перший клас радіаційної безпеки. Усадка дуже незначна, отже, косметичні ремонти не потрібні. Різноманіття матеріалу, який виробляє ПП «Будівельний затишок», дозволяє підібрати та купити блоки саме того виду, який необхідний саме для Вашого будівельного об’єкту.

шлакоблок

У чому ж безперечні переваги блоків з відсіву?

блоки з відсіву

Розпочавши будівництво, проаналізуємо характеристики різних блоків, які, між тим, об’єднуються завдяки наявним перевагам матеріалу. Так, завдяки виробництву блоків методом вібропресування вони наділені:

 1. Високою пожежо- та морозостійкістю, можливістю застосовувати їх взимку.
 2. Значними тепло- та звукоізоляційними властивостями.
 3. Стійкістю до псування грибком та іншими мікроорганізмами.
 4. Протистоянням впливу несприятливих зовнішніх чинників.
 5. Можливістю комбінувати їх з утеплювачем.
 6. Прийнятною ціною.

Придбані блоки з відсіву піддаються різанню пазів, розпилюванню та свердлінню. За умови технічного дотримання кладки та зведенні стін з блоків будівельних фасад можна не штукатурити. Від руйнування на поверхню блоків наносять гідроізоляцію, до складу котрої входить бітум. Таким чином, трудомісткість зведення стін зменшується, як і маса матеріалів. Щільність бетонної суміші забезпечує надійність та довговічність блоків.

Види блоків з відсіву та ціна на них

Існує такий вид матеріалу, як опалубні бетонні блоки – вони представляють собою форми з крізними порожнечами. Горизонтальні та вертикальні канали призначені для додаткового укладання арматури, а монолітною конструкцію робить бетонна суміш, якою та заливається. 

Бувають також будівельні блоки з пінополістиролу: вони мають суцільні стінки та монтуються шляхом цегляної кладки зі зміщенням. Така стіна не потребує утеплення, оскільки захисна конструкція з обох боків вкрита шарами теплоізоляції.
Арболіт чи опалубні блоки з деревобетону складаються з цементу та подрібненої деревини, їх встановлюють методом безшовної кладки.

опалубні блоки
будівельні блоки

Для тих, хто замислюється щодо необхідності купити блоки будівельні, хочеться сказати декілька слів про шлакоблок. По суті, звичайний блок з відсіву та шлакоблок обидва – бетонні блоки, призначені для ремонтно-будівельних цілей, вони відрізняються лише наповнювачем та мають дуже умовні класифікації. Проте минули часи, коли шлакоблоки дійсно виготовляли зі шлаку!

Сучасні наповнювачі є легкими та безпечними для здоров’я людини: вони більш екологічні, не містять радіоактивних речовин, вогнестійкі та не токсичні. Ці блоки є простими у використанні, стіна з них висихає дуже швидко. Є й додаткові переваги, що можуть переконати купити шлакоблок для будівництва:

 • у порівнянні з цеглою – економія на закупівлі та на цементному розчині;
 • широка палітра кольорів;
 • низька теплопровідність;
 • скорочення часу на будівництво;
 • невелика вага стін і, як наслідок, знижене навантаження на фундамент.

Проте шлакоблоки бояться вологи та вимагають надійного фундаменту, можуть виникнути складності під час проведення внутрішніх комунікацій. Більш міцними є шлакоблоки з домішками вапна.

А от ціна на блоки будівельні залежить від кількості та від виду матеріалу. Наші спеціалісти допоможуть Вам порахувати кошторис, допомогти з вибором продукції.
Скористуйтеся можливістю купити блоки будівельні за приємною ціною у Тернополі. При виникненні додаткових питань чи пропозицій наші консультанти готові запропонувати вам професійну консультацію. Ми надамо вигідні пропозиції та широкий асортимент будівельних матеріалів. Зв’яжіться з нашими менеджерами за номером телефону, який вказаний у вкладці Контакти, купуйте будівельні блоки та відчуйте якісний сервіс!

Закрити меню