Будівельні матеріали - продаж сипучих будівельних матеріалів

Сипучі будівельні матеріали застосовуються з метою фундаментного ущільнення, створення дренажу, що не пропускає вологу. У деяких випадках – у будівництві підстави для будівель, у вигляді баластних шарів залізничних шляхів. Нерідко сипучі матеріали використовуються як добавки, у якості наповнювачів для розчинів і бетонів.

Вони мають свою класифікацію і призначення, а також різні якості, такі як щільність матеріалу, розмір зерен, фракції (дрібна, середня і велика) та форма. Будівельні матеріали поділяють на щільні (щебінь, пісок) та пористі (керамзит й інші засипки). Сипучі природного походження не поступаються штучним й виконаним з відходів промисловості, крім того, використання кожного з них регламентується ГОСТом.

будівельні матеріали

Застосування будівельних матеріалів – відсів, щебінь, пісок

щебень
щебінь
відсів
відсів
пісок
пісок
вапно
вапно

Пісок та щебінь необхідні у процесі замісу цементу для фундаменту і стін будівель та споруд. Різні технології виробництва дозволяють використовувати у сумішах як штучний, так і натуральний пісок. Він відноситься до базових матеріалів, буває яружний, річковий, кар’єрний гірський і митий, морський та ін.
У декоративно-оздоблювальних цілях для благоустрою територій застосовується щебінь. Він підходить для оформлення доріжок в саду та декоративних майданчиків в паркових зонах. Крім того, матеріал використовується й для ремонту, прокладання цементних доріжок, прикрашання будівель та дворів.

Щебінь – продукт штучного дроблення гірських та скельних порід високої щільності. Він існує у трьох видах:

  • гравійний – застосовується у ландшафтному дизайні, а інколи у дорожньому виробництві;
  • вапняковий – використовується у будівництві;
  • гранітний – найбільш затребуваний, бо характеризується високою міцністю та стійкістю до низьких температур. Потрібен у зведенні будівель, при виготовленні асфальту та виробів з бетону, у ремонті залізничних насипів.

Крім того, попит має відсів, з якого роблять будівельні блоки. Він є екологічним та цілковито безпечним для людини.

Купити сипучі будматеріали у Тернополі – зручно та легко!

Діяльність компанії «Будівельний затишок» полягає у виробництві та реалізації товарів з високоякісного бетону, а також сипучих матеріалів. Застосування сучасних виробничих потужностей дає можливість нам пропонувати конкурентоспроможну продукцію за вигідною ціною. Асортимент будівельних матеріалів складається з піску, щебеню 5-20, 20-40, 40-70 мм, відсіву 0-0,5 мм, цементу М-400 та М-500, що відвантажуються в день звернення.

Продукція має сертифікати, що підтверджують безпеку використання матеріалів, товари відповідають нормам державних стандартів. Фахівці перевіряють вироби з бетону на відповідність заявленим характеристикам. Перевалку щебеню й піску та інших сипучих матеріалів ми здійснюємо на власній території, що дозволяє заощадити витрати. Пропонуємо скористатися послугою доставки – товар прибуде за вказаною адресою спеціальним транспортом.

цемент

Наша фірма – виробник високосортної, міцної, водонепроникної, морозостійкої бетонної продукції! Окрім високої якості товарів також гарантуємо доступні ціни!

Закрити меню