Декоративна цегла – стильні можливості дизайну Вашої оселі

Такий матеріал, як декоративна цегла, стане Вашим найкращим помічником у оздоблювальних роботах та архітектурній виразності будинку. Якщо Ви завжди мріяли про міцний високий паркан перед Вашим садом, як на листівках, чи власний затишний будинок, який має стильний дизайн та чудовий фасад, тепер Ваші мрії можуть стати реальністю швидше, ніж з-під снігу з’являться квіти! Вигідно купити декоративну цеглу за цінами виробника можливо у ПП «Будівельний затишок».

Вітаємо Вас на сайті компанії та пропонуємо види цегли на огорожу чи паркан, що відповідають вимогам та ГОСТу. Наші фахівці виготовляють цеглу на паркан з якісної сировини та використовують інноваційне обладнання. Ми здійснюємо усі необхідні роботи та послуги на професійному рівні, дотримуючись усіх зобов’язань згідно договорів. Ми пропонуємо купити рвану цеглу для таких робіт, де висуваються особливо прискіпливі вимоги до якості кладки.

Цегла декоративна як неймовірний оздоблювальний матеріал

Облицювальна цегла – це сучасний будівельний матеріал, наділений високими архітектурно-будівельними якостями, який характеризується:

 • геометрично правильною, презентабельною формою виробу;
 • бездоганною рівністю поверхні зовнішніх стінок та її гладкістю, глянцевістю;
 • фізичні характеристики якісної рваної цегли не поступаються ні в чому навіть будівельній цеглі, крім того, їх можна поєднувати у процесі будівництва;
 • здатністю створювати архітектурні шедеври, які прослужать ще декілька десятиріччь.
декоративна цегла
цегла рвана

Застосування декоративної цегли поширюється саме у якості декоративного матеріалу для оформлення різноманітних будівель, також вона застосовується в оформленні фасадів, інтер’єру, для будівництва огорож, мурування парканів та виконання ландшафтних робіт. Навіть у внутрішній кладці приміщень, без подальшої обробки стін вона буде виглядати самодостатньо та неперевершено, створюючи незабутній стиль.

Кваліфіковані консультанти-будівельники тернопільського ПП «Будівельний затишок» допоможуть Вам підібрати необхідний вид рваної цегли, на яку гарна ціна, виходячи з таких параметрів, як фактура, колір та дизайн.

Декоративна цегла - практичність і краса

Під час виготовлення цегли декоративної рваної застосовується так звана технологія офактурювання: вона дозволяє вибирати гаму кольорів при створенні декоративної поверхні. Рішення купити декоративну цеглу вигідне ще й тим, що вона слугує не лише відмінним декоративним матеріалом, але й зберігає свої зовнішні характеристики протягом багатьох років, тобто здійснює захист будівлі чи споруди.

Тому якщо Ви обиратимете облицювальну цеглу, це надасть можливість з легкістю утеплити та захистити стіни споруди будь-якого призначення від впливу навколишнього середовища. Це гарантуватиме збереження первинного вигляду декору чи будівлі через багато десятиліть. Особливо важливим це є для цегли для паркану, бо вона повинна стійко перенести зневоднення під час спеки, намокання під дощем та замерзання під час похолодань. Окрім ціни на декоративну цеглу, враховувати треба легкість очищень від забруднення та стійкість кольору.

паркан рваної цегли

Характеристики цегли

цегла на паркан

Таким чином, декоративна цегла на паркан чи для оформлення будівлі має наступні характеристики, що не мають конкурентів серед матеріалів:

 • міцність, наче в натурального каменю;
 • висока якість;
 • довгий експлуатаційний термін;
 • високий рівень стійкості до морозів та спеки;
 • невибагливість у догляді;
 • застосування універсальне;
 • значущі декоративні переваги, що істотним чином скорочує витрати на остаточну обробку фасаду.

Висновки щодо декоративної цегли

Отже, цегла рвана заслуговує на свою ціну, а оскільки вона дбайливо виготовлена на нашому підприємстві «Будівельний затишок», Ваша оселя стане дійсно затишною – адже завдяки неповторності текстури та відтінків кольорів цегла робить унікальною будь-яку споруду, огорожу чи паркан. Наша цегла для огорожі – це висока якість товару при доступних цінах на нього. Також ми запропонуємо Вам знижки чи консультації, якщо буде потрібна думка спеціаліста. Наша компанія готова співпрацювати як з фізичними особами, так і з організаціями та підприємствами.

Таким чином, купити декоративну цеглу у ПП«Будівельний затишок» означає отримати справжній, якісний товар. Ми працюємо кожен день. Повертайтеся до нас, адже у Тернополі, окрім декоративної цегли, ми виробляємо ще багато корисних будівельних матеріалів!

Закрити меню