Декоративні блоки для огорожі - міцна охорона приватного життя

У наші часи декоративні блоки з бетону або, як їх ще називають, блоки на паркан, створили могутню конкуренцію традиційним будівельним матеріалам – наприклад, цеглі. Паркани з декоративних блоків завоювали популярність у європейських країнах цілком заслужено: мине лише декілька тижнів, й надійний та привабливий забор з блоків вже захищає будинок від сторонніх поглядів. Проте результат вражає своєю декоративністю та виразністю, не поступаючись природному каменю. Ці блоки розроблені саме для цокольного облицювання та зведення перегородок, вони представляють собою вироби з бетону шляхом вібропресування. У компанії «Будівельний затишок» можна вдало замовити декоративні блоки для огорожі, ознайомившись з усім різноманіттям продукції.

Переваги огорожі з бетонних блоків

Будівництво забору з декоративних блоків – чи не найкращий вибір замовника. Це обумовлено їхнім широким спектром декоративних можливостей, легкістю у процесі його монтажу, економічністю матеріалу та меншою собівартістю, що автоматично знижує ціну на декоративні блоки.

Додаткового облицювання блок не потребує, а витрати цементу у цьому разі значно нижчі, ніж при кладці з цегли. Декоративні блоки бувають різної фактури, тобто із рваною чи гладенькою поверхнею. Діапазон відтінків дозволяє перетворювати забори та огорожі у архітектурні шедеври із формуванням орнаментів, а невибагливість матеріалу у догляді дозволяє спостерігати якісний результат без витрачання сил та часу, що стає основою для конструкцій з величезною вагою. Перевага блоків для паркану – лицьова частина двостороннього типу, завдяки чому малюнок виглядатиме однаково гарно як ззовні ділянки, так і з іншого боку.

декоративні блоки для огорожі

Матеріал відрізняється міцністю, стійкістю до перепадів температур, середній строк збереження його експлуатаційних властивостей становить більш ніж 50 років. Важлива також швидкість укладання блоків, яка перевищить зведення цегляної кладки у чотири рази. На відміну від неї, при зведенні забору з блоків не треба розшивати кладку швів, а також не потрібно позбавлятися сольових плям, адже на блоках вони не виступають.

Якість матеріалу та етапи зведення огорожі – чому приділити увагу

декоративні блоки на забор

Перед тим, як створювати паркани з блоків, продумується та узгоджується алгоритм будівельних робіт. Отже, основні етапи такі:

  • викопування траншеї та підготовка фундаменту (десь до 600 мм);
  • розмітка площі (стовпи, хвіртка);
  • формування опор та каркасу за допомогою арматури;
  • заливка фундаменту;
  • безпосередньо кладка блоків паркану;
  • монтаж декоративних елементів.

Треба пам’ятати, що кладку блоків для огорожі можна починати приблизно через 2 доби після заливки фундаменту. Також не можна забувати дотримуватися перев’язки швів – саме вони є запорукою міцності конструкції.

Для того, щоб паркан прослужив багато років, не вигораючи та не осипаючись, треба перевіряти якість запропонованих блоків для забору. Продукція компанії «Будівельний затишок» вироблена у заводських умовах у Тернополі, отже, вона відповідає прийнятим стандартам, рівню міцності, у складі запропонованих блоків – якісні пігменти та належна кількість цементу. У цьому легко пересвідчитися, якщо із зусиллям провести по стороні блоку цвяхом – у гарного матеріалу не повинно залишитися борозни та сколів. Якщо кількість цементу знижена, декоративний блок буде сипатися та ламатися при незначних навантаженнях. Наша компанія може не лише продемонструвати продукцію наочно, але й надати відповідні сертифікати. Чекаємо Ваших замовлень на блоки на паркан, адже ціна Вас приємно здивує!

декоративні блоки на забор

Отже, побудувавши паркан з бетонних декоративних блоків, можна отримати естетичну, довговічну та міцну споруду. Обробляти матеріал не доведеться, оскільки різноманіття фактур, кольорів та форм блоків, що пропонує ПП «Будівельний затишок», надає можливість втілювати найяскравіші дизайнерські рішення. Саме в нас Ви можете купити блоки на паркан, що задовольнять на усі сто відсотків.

Закрити меню