Фундаментні блоки – надійна співпраця з виробником!

Сучасним матеріалом, без якого важко обійтися у будівництві, є блоки для фундаменту, адже вони підходять для робіт будь-якої складності. Основне їхнє призначення – перерозподілити навантаження конструкції усієї будови так, щоб промислові приміщення, приватні чи багатоповерхові будинки надійно й довговічно стояли, витримуючи величезну вагу. Вживання при закладці фундаменту залізобетонних блоків стане в нагоді й при зведенні неопалювальних будівель, стін сховищ чи підвальних приміщень, а також при встановленні стрічкових фундаментів. Блоки виробляються з важкого бетону, який відрізняється за класами, та армуються монтажною арматурою для додаткового укріплення, а у торцевій їхній частині присутні пази, що заповнюються розчином при монтажних роботах. Бувають суцільними, пустотними та суцільними з вирізкою.
Компанія «Будівельний затишок» є національним виробником якісних будівельних матеріалів. Ми пропонуємо широкий асортимент виробів з бетону, зокрема, блоки бетонні фундаментні, а також додаткові послуги для зручності клієнтів. Наші товари вироблені з якісної сировини, а отже, сертифіковані відповідно до міжнародних стандартів. Наші фундаментні блоки мають доступну ціну та виробляються у місті Тернопіль.

Чому варто використати саме наші фундаментні блоки?

фундаментні блоки

До основних характеристик бетонних блоків можна віднести надійність, довговічність й високу якість виробів. Фундаментні бетонні блоки можуть виготовлятися з бетону класів різної міцності, це залежить від передбачуваних навантажень та від умов майбутньої експлуатації будівлі. Існує маркування блоків, воно прийняте літерним вираженням та числами, які позначають довжину, ширину та висоту блоків в дм. Проте плити бувають різними. Так, наше виробництво може запропонувати, наприклад, легкі фундаментні блоки 20х20х40 для спорудження фундаментів малоповерхових котеджів, дерев’яних та піноблокових будинків.

Чи не найбільшою з переваг бетонних блоків на фундамент є їхній високий показник пожаростійкості. Це має першочергове значення при будівництві житлових та промислових будівель! Фундаментні блоки є екологічними, вони дуже мало піддаються корозії, гниттю та процесам старіння. Перевагою в очах замовників бетонних блоків для фундаменту є також відносно невелика вартість.

Перед тим, як купити блоки фундаментні, звичайно необхідно пересвідчитися у відповідності блоків технічним вимогам та стандартам ГОСТ 13579-78. Але наша компанія надасть необхідні підтвердження, бо наші цементні блоки, ціна на які задовольнить навіть примхливого покупця, робляться у заводських умовах та комплектуються паспортом якості. Марка бетону фундаментних блоків завжди на контролі в наших спеціалістів у лабораторії. Ми цінуємо репутацію та час наших покупців, отже, докладаємо чимало зусиль для того, щоб якість товару задовольнила будь-кого!

Отже, основними перевагами фундаментних блоків, окрім ціни, є:

  • використання у будь-яких умовах клімату та на будь-якому типі ґрунту;
  • економічність матеріалу;
  • легкість монтажу;
  • підвищена теплостійкість;
  • висока міцність стискання;
  • можливість монтажу фундаменту за декілька днів;
  • володіння значним температурним діапазоном: -70 – +50 градусів.

На що звернути увагу при укладанні блоків з бетону

Сам по собі процес монтажу кожного фундаментного блоку не є важким, але потребує уваги до деталей. Так, при кладці треба звернути увагу на заповнення проміжків, які можуть раптово виникати. Усі шви кладки повинні розшиватися з двох сторін. Різниця між шириною стін та фундаменту не має бути менше показника у 130 мм. Інакше, яка б не була ціна на бетонні блоки, які були придбані, але робота залишиться виконана неякісно. Потрібно заздалегідь передбачити місця для комунікацій, а залишки розчину зі швів видаляти кельмою.
Серед основних кроків по укладанню блоків доречно звертати увагу на вирівнювання цементно-піщаним розчином поверхні основи, на контроль горизонтальності та зовнішніх кордонів. Варто приділити увагу горизонтальному армуванню, а також проблемним місцям під перекриттями та запланованими дверними прорізами. Якщо Вам необхідні консультації спеціалістів з приводу будівельних нюансів, то перед тим, як купити фундаментні блоки, зверніться до наших консультантів. Якісне обслуговування від ПП «Будівельний затишок» – це візитна картка компанії. Тепер купити фундаментні блоки в Тернополі можна без клопоту та перешкод!

Закрити меню