Перемички залізобетонні для будівництва

Такий будівельний матеріал, як перемички залізобетонні, призначений для перекриття отворів та прольотів вікон та дверей у блокових житлових будинках. Також він стане в нагоді для цих же цілей у спорудах адміністративно-побутового призначення, у нерухомих об’єктах з цегляними та кам’яними стінами.

Звичайно бетонні перемички виготовлені з важкого бетону марки М250 та арматури приблизно 0.5 мм, проте бувають й інші. Крім того, за типом перемичка залізобетонна буває проста і посилена.
Існує класифікація перемичок із прийнятими скороченнями:

  • ПП – залізобетонні плитні понад 250 мм шириною;
  • ПБ – брускові залізобетонні, до 250 мм;
  • ПФ – фасадні: виходять на фасад будівлі та перекривають отвори;
  • ПГ – балочні перемички Г-подібного типу, призначені для примикання плит перекриттів.


Слід зауважити, що залізобетонні перемички типів ПП та ПБ можна виготовляти із технологічним ухиленням торцевих та бічних граней, тоді довжина нижньої межі перемички становитиме до 20 мм, ширина відповідно – до 8 мм. Вибираючи між перемичками ПП та ПБ у двох доступних варіантах армування, слід надати перевагу попередньо напруженим, адже вони витримають великі навантаження. Саму процедуру попереднього напруження перемички проходять при виготовленні – на арматурному каркасі фіксуються прути бетонною заливкою.

бетонні перемички

Якісний матеріал від виробника, залізобетонні блоки та іншу будівельну продукцію, пропонується придбати у ПП «Будівельний затишок». Ми забезпечимо вам належне обслуговування та швидку доставку товару. Перемички залізобетонні по гарній ціні у Тернополі стануть надійним помічником у будівництві, адже вся наша продукція виготовлена з якісної сировини та із застосуванням інноваційного обладнання.

Вони добре переносять температурні коливання. Також компанія надає залізобетонні вироби в асортименті, сипучі матеріали. Так, наприклад, можна придбати залізобетонні балки для перекриття при спорудженні каркасних конструкцій будівель.


У тернопільського виробника «Будівельний затишок» можна знайти багато корисних матеріалів, а також одержати консультацію, отримати вигідну пропозицію чи відповідь на питання. Наші менеджери чекають, зв’яжіться з ними зручним для Вас способом – через сайт чи зателефонувавши за вказаним у Контактах номером. Перемичка залізобетонна, придбана в нас – це гарна якість та приємна ціна!

Закрити меню