+38 (067) 399 01 42

+38 (066) 785 41 02

moc.kohsitazdub%40eciffo

Бруківка та вібропресована продукція

+ бруеківка та вібропресована продукція

Виробництво та доставка бруківки

Тротуарна бруківка або тротуарна плитка - будівельний матеріал, який використовують для облаштування доріжок, дворів, скверів, площ, пішохідних зон та навіть автодоріг. Універсальність бруківки пояснюється її високими експлуатаційними характеристиками і доступною ціною.
Купити тротуарну плитку можна в багатьох містах, проте найкращим варіантом буде купити бруківку у Тернополі: це забезпечить низьку вартість доставки, а також дозволить уникнути пошкодження плитки при далекому транспортуванні. Таким чином, остаточна ціна бруківки в Тернополі, з врахуванням всіх супутніх витрат, буде найприйнятнішою з усіх варантів. Крім того, обираючи бруківку в Тернополі, можна на місці ознайомитися зі зразками продукції, підібрати необхідний кольоровий відтінок та фактуру.
Щоб дізнатися ціни на тротуарну плитку в Тернополі, найкраще зв’язатися з менеджерами підприємства-виробника, які зможуть детально ознайомити з ціновою політикою компанії на плитку тротуарну та запропонувати вигідні умови покупки бруківки від виробника для кожного клієнта.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Хочете зекономити? 

Надішліть нам ваші дані, а ми запропонуємо вам знижку на нашу продукцію. 

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Особливості методу вібропресування

Виготовлення бруківки відбувається методом вібропресування напівсухої бетонної суміші. Суміш укладається в прес-форму розміщену на вібростолі і піддається тиску зі сторони вібруючого пуансона. Процес триває до повного ущільнення суміші. Використання такої технології та напівсухої суміші забезпечує високу щільність готового виробу. Процес виробництва бруківки повністю автоматизований, що гарантує точність відмірювання компонентів та дотримання технології.

Переваги вібропресованої бруківки

Бруківка тротуарна виготовлена методом вібропресування має ряд переваг в порівнянні з іншими видами будівельних матеріалів.

  icon
  Висока міцність і щільність зменшує потраплянні вологи до структури матеріалу, що в холодну пору року може замерзати та призводити до появи тріщин і викришування;
  icon
  Довговічність та тривале збереження зовнішнього вигляду заощаджує кошти та час на потребі в дрібному ремонті протягом багатьох років;
  icon
  Різноманіття форм, фактур та кольорів дозволяє підібрати тротуарну плитку до будь-якого дизайну, за бажання викласти мозаїчний узор чи зробити зонування території. Розповсюдженими формами є бруківка Конюшина та Городок. А тротуарна плитка Старе місто отримала особливу популярність серед покупців;
  icon
  Легкість укладання, відсутність потреби в важкій техніці;
  icon
  Зручність експлуатації завдяки розбірності покриття з бруківки. За потреби ремонту комунікацій чи інших господарських робіт плитку можна легко демонтувати, а потім встановити на місце без витрат на нове покриття;
  icon
  Легке водовідведення через міжплиточні шви, що зменшує утворення калюж;
  icon
  Екологічність матеріалу.

Методом вібропресування виготовляється і інша бетонна продукція: блоки будівельні, бетонні бордюри, садові бордюри. Всі вібропресовані вироби незмінно мають високу якість, міцність та довговічність, а відтак значний попит серед покупців.