+38 (067) 399 01 42

+38 (066) 785 41 02

moc.kohsitazdub%40eciffo

Декоративні блоки

+ декоративні блоки

Декоративні блоки: універсальний будівельний матеріал для парканів та огорож

Гарна міцна огорожа навколо будинку - це захист приватної садиби і одночасно додатковий елемент дизайну. Декоративні блоки на паркан саме той будівельний матеріал, який одночасно забезпечує ці дві функції: міцний та довговічний і в той же час схожий на декоративний камінь.

Блоки декоративні виготовляються з бетону, як і звичайні будівельні блоки. Для цього використовують метод вібропресування. Щоб бути впевненим у якості матеріалу, варто купити блоки для паркану у надійного виробника, що може гарантувати використання якісних компонентів та дотримання технології виробництва.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Хочете зекономити? 

Надішліть нам ваші дані, а ми запропонуємо вам знижку на нашу продукцію. 

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Парканні блоки мають ряд переваг

  icon
  Висока міцність та довговічність матеріалу, високі експлуатаційні показники: морозостійкість, термоізоляція;
  icon
  Швидкість виконання робіт завдяки великим розмірам блоків;
  icon
  Невеликі витрати цементного розчину;
  icon
  Гарний зовнішній вигляд;
  icon
  Великий вибір форм, розмірів, фактур та кольорів дозволяє обрати бетонні блоки для огорожі на будь-який смак і втілити велику варіацію дизайнерських задумів;
  icon
  Доступна ціна, в порівнянні з натуральним каменем.

Бетонні блоки на паркан можуть бути пустотілими або повнотілими. Пустотілі додатково забезпечують можливість монтажу прихованої електропроводки та зменшують навантаження на фундамент.

Особливості огорож з декоративних блоків

Блоки для паркану монтуються на стрічковий фундамент у вигляді цегляної кладки. Глибина фундаменту повинна бути від 40 см. Додатково потрібно забезпечити гідроізоляцію нижніх блоків, щоб на них не потрапляла надмірна волога. Після укладки блоки для паркану можна покрити спеціальною захисною рідиною від вологи. Дотримання технології зведення огорожі з декоративних блоків забезпечить довговічність та міцність паркану.

Огорожі з декоративних блоків не потребують особливого догляду, не бояться сколів та подряпин, стійкі до атмосферних впливів, на відміну від металевого паркану. Це дозволяє суттєво зекономити на регулярному косметичному ремонті, якого потребують інші види огорожі.

Зводячи паркан з декоративних блоків можна поєднувати блоки для стовпів паркану з іншими матеріалами для прольотів - деревом, металом. Конструкція такого паркану буде легшою, і візуально менш монолітною.

З декоративних блоків можна будувати і інші невеликі споруди - альтанки, гаражі, господарські будівлі. Обираючи однакові чи комбінуючі різні види блоків можна поєднати всі будівлі на ділянці одним архітектурним стилем.