+38 (067) 399 01 42

+38 (066) 785 41 02

moc.kohsitazdub%40eciffo

Товарний бетон

+ товарний бетон

Виробництво та доставка товарного бетону

Бетон - основа будь-якого будівництва. Від його якостей: фізичних властивостей та характеристик буде залежати міцність усієї майбутньої споруди. Бетон - це суміш цементу, води, піску та щебеню, взятих у певних пропорціях. Також, в залежності від будівельних вимог, можуть додаватися інші компоненти, що будуть змінювати характеристики розчину, наприклад, підвищать морозостійкість, знизять стирання чи нададуть водонепроникності. Можливість варіацій робить бетон універсальним будівельним матеріалом.

Illustration

Додавання до бетону інших матеріалів також змінюють його характеристики - з’являються нові різновиди бетону. Так при додаванні сталевої тирси отримують сталебетон, залізної арматури - залізобетонні вироби.

Що таке товарний бетон

Товарний бетон - це суміш виготовлена на підприємстві, з дотриманням вимог, затверджених стандартами. На будівництво розчин перевозиться в бетонозмішувачах - міксерах.
Виробництво бетону на заводі має ряд переваг в порівнянні з ручним замішуванням розчину.
Крім того, при великих об’ємах будівництва ручне приготування розчину взагалі не розглядається. Приготувати бетонну суміш в великих кількостях неможливо та й не вигідно. Навіть при потребі у 2 куб.м купити бетон набагато доцільніше з точки зору затрат сили та часу. До речі, від такого об’єму товарний бетон доступний для замовлення з доставкою у виробників.

  icon
  Забезпечується точне відмірювання компонентів, завдяки використанню спеціального обладнання;
  icon
  Дотримуються необхідні температурні режими та показники вологості повітря;
  icon
  Перевіряється температура та жорсткість води;
  icon
  Зберігається технологія змішування та порядок додавання компонентів;
  icon
  Застосовуються високоякісні компоненти, що проходять попередню перевірку на відповідність стандартам;
  icon
  Якість бетону перевіряється в лабораторії.

Хочете зекономити? 

Надішліть нам ваші дані, а ми запропонуємо вам знижку на нашу продукцію. 

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Що потрібно врахувати перед замовленням

Перед тим як бетон купити, варто розглянути призначення кожної марки розчину. Вони відрізняються пропорціями компонентів і характеризуються різною щільністю, пластичністю та гідратаційними якостями.Основні марки бетону класифікуються позначенням від M-100 до М-600 з кроком 50 (але існують і інші, М-50 - М-1000). Чим вищий індекс, тим міцніший розчин. Так, М-100 використовують для підготовчих будівельних робіт, М-350 для несучих стін та перекриттів, М-600 для конструкцій підвищеної складності. Загалом бетон класифікується за міцністю, щільністю, типом в’яжучого компонента, за морозостійкістю, водонепроникністю, стиранням, швидкістю набору міцності.
Існує два види товарного бетону:● заводська суміш - процес змішування відбувається на підприємстві, після чого готовий розчин транспортують до замовника● транспорт-бетон - в автобетонозмішувач засипаються всі необхідні компоненти, і суміш перемішується по дорозі на об’єкт або безпосередньо на місці.

Вартість товарного бетону

Ціна за куб бетону буде залежати від ряду факторів. Перш за все, на неї впливатиме марка бетону та необхідність застосування додаткових компонентів у розчині. Наступним буде питання доставки: чим більша відстань, тим вищою буде вартість перевезення готового бетону. А також об’єми замовлення - якщо ви замовите міксер бетону, ціна 1 куб.м буде нижчою, ніж при замовленні мінімального об’єму.

Тож перед покупкою, для відповіді на питання: скільки коштує куб бетону, вам обов’язково потрібно буде проконсультуватися з менеджером підприємства-виробника, надавши йому точні дані про марку товарного бетону, об’єм замовлення, адресу доставки.

При пошуку постачальника врахуйте, що готовий бетон не перевозять на великі відстані, оскільки розчин швидко застигає, від чого можуть знижуватися його якісні характеристики. Найкраще обирати завод розташований в межах області, тобто максимально близько до об’єкту будівництва.