+38 (067) 399 01 42

+38 (066) 785 41 02

moc.kohsitazdub%40eciffo

Наша продукція

+ наше виробництво

Найвищі стандарти якості

Ми займаємося виробництвом та реалізацією будівельних матеріалів, а саме:

Товарний бетон

Компанія «Будівельний затишок» виготовляє високоякісний бетон необхідних марок будівельного розчину під замовлення з дотриманням необхідних норм ДСТУ і ДБН України. У лабораторії підприємства перевіряється кожен матеріал, який надходить для виробництва: пісок, щебінь, цемент, хімічні добавки, які використовуються для виробництва бетонної суміші і розчинів.

Бруківка та вібропресована продукція.

Якщо порівнювати з іншими матеріалами то бруківка має багато переваг. ЇЇ можна застосовувати для укладання майданчиків, тротуарів, доріг будь-яких розмірів та призначення — починаючи від пішохідних доріжок до стоянок автотранспорту чи навіть доріг для вантажного транспорту.

72

Фундаментні блоки

Фундаментні блоки мають різне призначення. Їх можна використовувати для побудови міцних і довговічних будівель, для облаштування фундаменту, стін льохів, підвалів, вигрібних ям. Також можна застосувати для зведення стін підвалів і стрічкових фундаментів. Перерозподіляє навантаження будівлі на підставу.

Будівельні блоки та опалубні блоки

Бетонний блок представляє собою високоякісний бетонний виріб, має високу міцність і стійкість до втрати кольору.
Виробництво блоків здійснюється на новітньому німецькому обладнанні методом об'ємного вібропресування за технологією, яка надає блоку ідеальну геометричну форму.

Декоративна цегла

Цегла допоможе зменшити товщину зовнішніх стін, що забезпечить вам додатковий житловий простір або зробити додаткову ізоляцію товщиною в 3 см. Сама ж цегла відрізняється меншою вагою і її легше доставляти на майданчик. Крім того, вона вимагає менших витрат при транспортуванні, що робить її більш економною покупцю.

Декоративні блоки

Блок декоративний – це будівельний конструктивний елемент, який застосовується для зведення міцних і довговічних кладок, має високу стійкість до впливу опадів а також витримує перепади температур без загрози руйнування та зберігає експлуатаційні характеристики протягом тривалого періоду.

Залізобетонні вироби

Залізобетонні вироби можуть бути різної форми в залежності від їх призначення. Ці вироби використовуються для облаштування оглядових та експлуатаційних колодязів, водопровідних і газопровідних мереж, для установки огорож висотою до 2-2,5 м., при перекриттів поверхів, горищних приміщень з малою здатністю навантаження.

Будівельні матеріали

Якщо вам необхідно побудувати будинок або зробити в ньому ремонт, оновити інтер'єр в квартирі, одне з найголовніших завдань – це вибрати і придбати якісні будівельні матеріали. Ознайомитись з будматеріалами Ви зможете швидко, легко і зручно на нашому сайті «Будівельний затишок».

Хочете зекономити? 

Надішліть нам ваші дані, а ми запропонуємо вам знижку на нашу продукцію. 

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.