+38 (067) 399 01 42

+38 (066) 785 41 02

moc.kohsitazdub%40eciffo

Декоративна цегла

+ декоративна цегла

Декоративна цегла: гарний та міцний матеріал для фасаду будинку

Цегла завжди була важливим будівельним матеріалом. Вона екологічна, довговічна, має відмінні показники теплоізоляції. А ще цегляна кладка має гарний зовнішній вигляд, завдяки якому можна досягти сучасного вигляду або надати ефекту старовини. Тому не дивно, що в оздобленні фасадів будівель все частіше зустрічається цегла декоративна, або, як її ще називають, цегла облицювальна або цегла лицьова.

Illustration

Переваги та недоліки декоративної цегли 

Переваги використання облицювальної цегли для зовнішнього декорування будинку:

  icon
  Гарний зовнішній вигляд. Декоративна цегла може бути різних кольорів, різних форм, з різною фактурою поверхні. Це дозволяє втілювати різні дизайнерські задуми;
  icon
  Довговічність та міцність. Якісна облицювальна цегла не втрачає зовнішній вигляд протягом дуже тривалого часу;
  icon
  Вологостійкість;
  icon
  Морозостійкість. Облицювальна цегла добре витримує дуже низькі температури та не промерзає;
  icon
  Теплоізоляція. Цегла погано проводить тепло, а тому надійно ізолює стіни будинку від холоду;
  icon
  Термостійкість, негорючість.
  icon
  Термостійкість, негорючість.

До недоліків використання декоративної цегли можна віднести:

  icon
  Висока вартість матеріалу;
  icon
  Необхідність високої кваліфікації у майстра для укладання декоративної цегли на стіну будинку. Це в свою чергу додатково підвищує вартість робіт;
  icon
  Досить високе навантаження на фундамент. Для старих будинків необхідно додатково прораховувати міцність основи, перед тим як запланувати роботи;

Але, зважаючи на переваги декоративної цегли, ці недоліки незначні, адже фасад будинку залишатиметься у незмінному вигляді протягом десятиліть, не потребуючи ремонту, реставрації чи додаткових робіт. Це значно заощадить час та кошти.

Хочете зекономити? 

Надішліть нам ваші дані, а ми запропонуємо вам знижку на нашу продукцію. 

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Види облицювальної цегли

Облицювальна цегла може виготовлятися з різної сировини та відрізняється способом виробництва. Кожен вид цегли має особливий зовнішній вигляд та характеристики, а також свої переваги та недоліки.

Лицьова керамічна цегла. Порівняно недорогий матеріал. Цегла керамічна міцна, добре зберігає зовнішній вигляд, екологічна, морозостійкість до 35 градусів. Можуть з’являтися плями на поверхні - висоли. Щоб запобігти цьому додатково обробляють гідрофобізатором.

Силікатна цегла. Виготовляється з силікатного піску та гашеного вапна під дією тиску та високої температури. Низька вартість матеріалу, менша морозостійкість (до 25 градусів) та вологостійкість, висока вага.

Клінкерна цегла. Має дуже високу міцність зумовлену обпалюванням при вищих температурах (1200 градусів), хорошу морозостійкість (нижче 35 градусів), низьке вологопоглинання, стійкість кольору, екологічність. Висока ціна матеріалу.

Гіперпресована цегла. Виготовляється пресуванням черепашника і доломіта. Нижча теплоізоляція, велика вага.

Цегла ручного формування. Найдорожчий варіант, найкращий зовнішній вигляд.