+38 (067) 399 01 42

+38 (066) 785 41 02

moc.kohsitazdub%40eciffo

Фундаментні блоки

+ фундаментні блоки

Блоки для фундаменту

Фундаментний блок – це будівельний матеріал підвищеної міцності призначений для зведення конструкцій будівель різного призначення. Зокрема, за допомогою таких бетоноблоків можна будувати стіни підвалів, цокольних приміщень, господарських будівель, сховищ, офісів, технічних поверхів. Такі блоки мають вигляд велетенських паралелепіпедів. На торцях блоку фундаментного розташовані пази для розчину, а зверху розміщенні сталеві петлі для зручного монтажу, транспортування, переміщення. Також такі бетонні блоки для фундаменту можна з’єднувати металевою арматурою. Такі фундаментні блоки купити і з цього розпочати будівництво будинку чи споруди.Бетоноблок буває різний, в залежності від розмірів, марки використовуваного бетону. На вибір та купівлю будівельних блоків впливатиме грунт розташування будівлі, поверховість споруди, її архітектура, технічні особливості.

Illustration

Види блоків: ФБС, ФБП, ФБВ

Всі блоки умовно можна поділити на три типи. Це:● ФБС– фундаментний блок суцільний. Це бетонні блоки для фундамента, які відрізняються підвищеною міцністю на стиснення, водостійкістю та великою щільністю.● ФБП – фундаментний блок пустотілий або пустотний. Такі бетонні блоки для фундаменту мають меншу вагу, а, отже, їх доцільніше використовувати для малоповерхового будівництва. Також в такому випадку буде менше проблем з пошуком будівельного крану.● ФБВ – фундаментний блок суцільний, але з вирізкою (останню можна використовувати для прокладання комунікацій).

Маркування блоків

Всі бетонні блоки маркуються простими цифрами та літерами, а, отже, їх легко читати і розуміти. Зокрема, після зазначення типу блоку для фундамента, як ФБС, вказується його розмір в дециметрах по довжині, ширині та висоті (наприклад, блоки ФБС з позначкою 120х40х60 – це фундаментний блок суцільний, який має довжину 12 дм, ширину 4 дм та висоту 6 дм).
Після цифр блоки ФБС вказується марка бетону за класом. Зокрема, класи є такі: тяжкий, полегшений, легкий. А отже, буква т – означатиме тяжкий, п – полегшений, л – легкий.

Хочете зекономити? 

Надішліть нам ваші дані, а ми запропонуємо вам знижку на нашу продукцію. 

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Характеристики фундаментних блоків

ФБС блоки це:

  icon
  Чудова звукоізоляція;
  icon
  Стійкість до зовнішнього впливу: підходять для монтажу в сейсмічних зонах;
  icon
  Термін використання близько 50 років (на відміну від цегли під впливом снігу та дощу бетонні блоки для фундаменту стають лише міцнішими);
  icon
  Морозостійкість виробу F200;
  icon
  Водонепроникність блоків ФБС;
  icon
  Міцність виробу – від 100 до 110 кг/см;
  icon
  Легкий і швидкий монтаж;
  icon
  Пожежостійкість.

Зважаючи на значні габарити та вагу даного будівельного матеріалу кращим рішенням буде фундаментні блоки купити з доставкою у виробника. Це заощадить час та кошти на логістику.