+38 (067) 399 01 42

+38 (066) 785 41 02

moc.kohsitazdub%40eciffo

Залізобетонні вироби

+ залізобетонні вироби

Залізобетонні вироби: різновиди конструкцій та їх застосування

Залізобетонні вироби отримали назву від двох основних складових - металевої арматури та бетону. У бетону є один значний недолік: попри добрий показник стиснення матеріалу, він має в 10 разів нижчий показник стійкості до розтягування та згину. А метал має в десять разів вищий показник стійкості до розтягування, ніж бетон. Поєднання цих двох матеріалів дозволило створити універсальний будівельний матеріал з високою несучою здатністю. Через це залізобетонні вироби часто застосовуються для опорних конструкцій.

Залізобетонні конструкції використовуються всюди: сходові марші, плити перекриття будівель, дорожні плити та тротуарні плити, фундаментні блоки та балки, труби, вентиляційні блоки, бетонні паркани, бетонні дашки, залізобетонні кільця та багато інших виробів різного призначення.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Залізобетонні конструкції

ЗБВ мають ряд переваг в порівнянні з іншими будівельними матеріалами:

  icon
  Висока технологічність матеріалу. Можливість виготовляти вироби різної форми та конфігурації;
  icon
  Здатність витримувати динамічні навантаження, хороша сейсмостійкість. Можливість використання залізобетонних конструкцій в сейсмоактивних зонах;
  icon
  Пожежостійкість. Забезпечується відсутністю в залізобетоні горючих речовин;
  icon
  Довговічність. Зумовлена хорошим показником стійкості до атмосферного впливу, морозостійкості та невеликим температурним розширенням;
  icon
  Доступна ціна ЗБВ в порівнянні з металевими несучими конструкціями;
  icon
  Легкість монтажу. Пришвидшує будівельні роботи, економить час та кошти.

Хоча в залізобетонних виробах присутній метал, проте він знаходиться глибоко всередині бетонного матеріалу, що допомагає уникнути корозії і додаткових витрат на захисні покриття.

Види залізобетонних виробів

Залізобетонні конструкції можуть бути цілісними або збірними. Цілісні виготовляються за допомогою опалубок одразу на місці будівництва. Збірні ЗБВ виготовляються на підприємстві і на будівельний майданчик потрапляють вже в готовому вигляді, де відбувається їх монтаж.

Широкий асортимент ЗБВ дозволяє розділити їх на групи в залежності від сфери використання: зовнішні інженерні мережі, промислові будівлі та об’єкти, об’єкти житлового фонду, електромережеве будівництво, дорожнє будівництво.

Найрозповсюдженішими конструкціями з залізобетону, які представлені в усіх групах є: перемички залізобетонні, бетонні плити перекриття, кільця залізобетонні, плити дорожні, блоки для фундаменту ФБС.

Хочете зекономити? 

Надішліть нам ваші дані, а ми запропонуємо вам знижку на нашу продукцію. 

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.