+38 (067) 399 01 42

+38 (066) 785 41 02

moc.kohsitazdub%40eciffo

Будівельні блоки та опалубні блоки

+ будівельні блоки та опалубні блоки

Будівельні блоки: універсальний матеріал для будівництва

Будівельні блоки один з найпопулярніших будівельних матеріалів. Широке використання блоки для будівництва отримали завдяки їх перевагам. Будівельні блоки:
● Пришвидшують будівельні роботи, зменшують витрати розчину;● Один блок за об’ємом більший за цеглу, а тому роботи йтимуть швидше. При цьому блок будівельний має всередині порожнечі, а значить він легкий відносно свого розміру і не потребує додаткового устаткування при роботі з ним ;● Зменшують навантаження на фундамент, при незмінній товщині стін;● Забезпечують хорошу теплоізоляцію та звукоізоляцію будівлі;● Мають рівну поверхню (певні різновиди - декоративну), що зменшує витрати на оздоблювальні роботи.

Illustration

 Види будівельних блоків

Будівельні блоки відрізняються за матеріалом виготовлення. Найчастіше використовують:

  icon
  газосилікатні блоки
  icon
  блоки з арболіту
  icon
  керамічні блоки
  icon
  бетонні блоки

Бетонні блоки в свою чергу поділяються на різновиди, в залежності від технології виробництва та наповнювача. З популярних можна виділити: бетонні блоки, керамзитбетонні блоки, пінобетонні, стружкобетонні та шлакоблоки.
Бетонні будівельні блоки мають переваги в порівнянні з блоками з інших матеріалів. У них високі якісні показники: вони міцні, екологічні, довговічні, мають хорошу морозо- та вологостійкість.

Хочете зекономити? 

Надішліть нам ваші дані, а ми запропонуємо вам знижку на нашу продукцію. 

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Типи бетонних блоків

В залежності від виду виконуваних робіт використовують різні за призначенням блоки.
Стінові блоки - призначені для зведення зовнішніх та несучих стін будівлі. Порожнини в блоці забезпечують хорошу тепло- та звукоізоляцію всередині приміщення.

Блоки для перегородок - використовуються для міжкімнатних стін. Вони порожнисті та легкі, не створюють зайвого навантаження на фундамент. Також зручні в роботі та подальшій експлуатації, оскільки легко піддаються свердлінню, розпилюванню, вирізанню пазів.

Блоки для опалубки - використовуються для заливання фундаменту. Блок незнімної опалубки має вертикальні канали для арматури та порожнини, в які заливається бетон. Після застигання розчину опалубка для фундаменту не знімається, а залишається частиною конструкції. Опалубні блоки забезпечують міцність та монолітність основи будівлі.

Окрім блоків для опалубки при спорудженні фундаменту часто використовують фундаментні блоки або блоки ФБС.

На що звернути увагу при виборі будівельних блоків

Щоб обрати якісні будівельні блоки, потрібно звернути увагу на їх зовнішній вигляд: вони повинні бути одного розміру, мати рівні поверхні. Щоб перевірити це, покладіть декілька блоків впритул один до одного, як при будівництві стіни.
Якщо блоки нерівні, мають не різну форму та розмір, вони утворюватимуть великі щілини. Використання таких блоків призведе до втрати теплоізоляційних властивостей стін та до збільшення витрат розчину.
Для перевірки міцності блоку, візьміть невеликий шматочок матеріалу та спробуйте розкришити: якщо вдалося - виробник порушив технологію виготовлення.
Також зверніть увагу на умови зберігання блоків: вони повинні знаходитися в складському приміщенні.