Якісна бруківка в Тернополі за прийнятною ціною

Переваги бруківки як різновиду покриття вулиць, тротуарних доріжок та садових ділянок очевидні – такі властивості матеріалу, як витривалість, простота в укладанні та обслуговуванні роблять тротуарну плитку досить поширеною продукцією на ринку виробництва будівельних матеріалів. Найпопулярнішою з її видів залишається бетонна плитка, яка витримує величезні навантаження, а метод вібропресування напівсухих сумішей є найбільш прогресивним та високопродуктивним. Таким чином, вібропресована бруківка у місті Тернопіль стане найкращим варіантом вибору, а надати надійну продукцію зможе ПП «Будівельний затишок»! Саме на нашому сайті Ви маєте можливість за доступними цінами купити плитку тротуарну.

Особливості матеріалу

Ми є виробниками високоякісної бруківки у Тернополі, ціна на яку для споживача залишається прийнятною. Вібропресована тротуарна бруківка об’єднує у собі два методи її виготовлення – вібролиття та гіперпресування. Така технологія виготовлення бруківки робить можливим автоматизацію виробництва, для чого наша компанія використовує високотехнологічне й сучасне обладнання. Сам процес передбачає ущільнення бетонної суміші, яка є напівсухою. Оскільки результат виготовлення бруківки залежить не лише від вибору технології, а й від самого матеріалу, ми дбайливо слідкуємо за його якістю. Так, бетонна суміш, яку ми використовуємо, має низькі показники водопоглинання та водоцементного співвідношення, наслідком чого стає невелика здатність до стирання та високі критерії морозостійкості й міцності бруківки. Колір матеріалу зберігається насиченим більш ніж двадцять років.

бруківка тернопіль

Технологія виробництва бруківки включає у себе п’ять етапів її виготовлення:

  • засипка та нижня вібрація;
  • вирівнювальні роботи загальної маси;
  • додавання сировини;
  • вібрація та процес допресовки;
  • розформування виробів.

Тернопільська бруківка від ПП «Будівельний затишок» – це найкращий вибір для укладки доріжок, парків, підходів до будівель.

Переваги бруківки

виготовлення бруківки

Ця тротуарна плитка має суттєві переваги – на відміну від звичайного асфальтованого покриття, вона дає можливість газообміну та водопостачання рослинам. Бруківка тротуарна здатна витримати значні коливання температури повітря, вона не плавиться у спекотну погоду та не виділяє шкідливі для людей і тварин речовини. Такий недолік, як обмежена кількість кольорів та форм не є суттєвим у порівнянні з експлуатаційними характеристиками, бо її невибагливість та можливість укладення у місцях із підвищеним пересуванням людей робить плитку тротуарну найкращим покриттям!

Отже, найбільш вагомі характеристики бруківки, яку пропонує наша компанія:

  1. Значна морозостійкість.
  2. Міцність при стисненні.
  3. Термін служби від 20 років.
  4. Водопоглинання.
  5. Низька стираність.

Купити бруківку гарної якості у Тернополі допоможе ПП «Будівельний затишок».

Як замовити нашу продукцію

На нашому сайті представлений великий асортимент бруківки від виробника на будь-який смак. Вам можуть підійти такі її види, як бруківка конюшина або городок, тротуарна плитка старе місто чи інші варіанти бруківок. Наші фахівці допоможуть підібрати товар та проведуть безкоштовну консультацію щодо її властивостей, отримання, експлуатації. Низькі ціни на тротуарну плитку в Тернополі гарантують вміле заощадження коштів, але збережену якість нашого товару!

В нас Ви можете замовити товар будь-якої форми та кольору з каталогу, підібрати певну модель саме для Вашого простору. Скористуйтеся можливістю купити бруківку в Тернополі за приємними цінами! Крім того, в нас діють знижки та вигідні пропозиції. Ми надаємо широкий вибір товарів, а доступна ціна бруківки в Тернополі дає можливість не витрачати багато грошей. 

Телефонуйте за номером, який вказаний на сайті у вкладці Контакти, наші оператори допоможуть підібрати потрібну модель та оформити заявку, а у разі необхідності – й доставку. Звертайтеся до нас!

Бруківка фото ношої продукції