Доставка товарний бетон

Виробник будівельних матеріалів ПП "Будівельний Затишок"

Як виробник будівельних матеріалів, наше підприємство ввійшло в ринок у 2000 році і стрімко набирає обертів по виготовленню ріноманітних віробів з бетону. Ми використовуємо сучасне, високотехнологічне та інноваційне обладнання. Також, необхідно наголосити, що для виробництва використовується тільки якісна сировина та матеріали, тому в кінцевому результаті ви отримаєте надійну продукцію та вироби за доступними цінами.

«Будівельний затишок» – це фірма, яка займається виробництвом та реалізацією будівельних матеріалів, а саме:

Товарний бетон.

Підприємство «Будівельний затишок» виготовляє високоякісний бетон необхідних марок будівельного розчину під замовлення з дотриманням необхідних норм ДСТУ і ДБН України. У лабораторії підприємства перевіряється кожен матеріал, який надходить для виробництва: пісок, щебінь, цемент, хімічні добавки, які використовуються для виробництва бетонної суміші і розчинів.

Бруківка та вібропресована продукція.

Якщо порівнювати з іншими матеріалами то бруківка має багато переваг. ЇЇ можна застосовувати для укладання майданчиків, тротуарів, доріг будь-яких розмірів та призначення — починаючи від пішохідних доріжок до стоянок автотранспорту, чи навіть доріг для вантажного транспорту. Тому, бруківка може використовуватися в різних призначеннях і витримувати, як велике навантаження, так і незначне. Якщо виникає необхідність провести ремонті роботи (прокладання підземних комунікацій) то бруківку можна легко демонтувати й укласти знову. Великий плюс бруківки в тому, що у дощову погоду на її поверхні не утворяться калюжі, за рахунок того, що вода вільно просочується через зазори між плитками. Щодо зелених насаджень, то таке покриття забезпечує потребу у водопостачанні та газообміні.

Фундаментні блоки

Фундаментні блоки мають різне призначення. Їх можна використовувати  для побудови міцних і довговічних будівель, для облаштування фундаменту, стін льохів, підвалів, вигрібних ям. Також можна застосувати для зведення стін підвалів і стрічкових фундаментів. Перерозподіляє навантаження будівлі на підставу.

Будівельні блоки та опалубні блоки

Бетонний блок представляє собою високоякісний бетонний виріб, має високу міцність і стійкість до втрати кольору.

Виробництво блоків здійснюється на новітньому німецькому  обладнанні методом об’ємного вібропресування за технологією, яка надає блоку ідеальну геометричну форму.

Також при виготовлені блоків застосовують пазо-гребневу систему, яка дозволяє відмовитися від використання цементно-піщаного розчину на вертикальних швах. Виробництво контролюється по системі менеджменту якості відповідно до ДСТУ ISO 9001-2009.

Блок стіновий бетонний використовується в малоповерховому будівництві для зведення таких об’єктів як: будинки, гаражі, лазні, паркани, стовпи.

Переваги будівельних блоків перед керамічною і силікатною цеглою:

  • питома вага в 1,5-2 рази нижче, ніж при цегляній кладці;
  • один стандартний блок за об’ємом дорівнює кільком цеглин;
  • кваліфікований муляр укладає за зміну об’єм стіни в три рази більше, ніж при цегляній кладці.

Таким чином, висока продуктивність будівництва, відсутність необхідності використовувати складні вантажопідйомні механізми призводять до значного зниження собівартості 1 м2 житла.

Декоративна цегла

Цегла допоможе зменшити товщину зовнішніх стін, що забезпечить  вам додатковий житловий простір або зробити додаткову ізоляцію товщиною в 3 см. Сама ж цегла відрізняється меншою вагою і її легше  доставляти на майданчик. Крім того, вона вимагає менших витрат при транспортуванні, що робить її більш економною покупцю.

Не менш важливий елемент, що цегла зберігає привабливий зовнішній вигляд протягом тривалого періоду часу, оскільки відрізняється своєю високою стійкістю до впливу зовнішніх факторів.

Декоративні блоки

Блок декоративний – це будівельний конструктивний елемент, який застосовується для зведення міцних і довговічних кладок, має високу стійкість до впливу опадів а також витримує перепади температур без загрози руйнування та зберігає експлуатаційні характеристики протягом тривалого періоду.

Залізобетонні вироби

Залізобетонні вироби можуть бути різної форми в залежності від їх призначення. Ці вироби використовуються для облаштування оглядових та експлуатаційних колодязів, водопровідних і газопровідних мереж, для установки огорож висотою до 2-2,5 м., при перекриттів поверхів, горищних приміщень з малою здатністю навантаження.

Будівельні матеріали

Якщо вам необхідно побудувати будинок або зробити в ньому ремонт, оновити інтер’єр в квартирі, одне з найголовніших завдань – це вибрати і придбати якісні будівельні матеріали.

Ознайомитись з будматеріалами Ви зможете швидко, легко і зручно на нашому сайті «Будівельний затишок». Наша фірма надає широкий вибір якісних будівельних матеріалів за доступними цінами і всі наші товари відповідають міжнародним стандартам якості.

Закрити меню