Залізобетонні вироби: створення непорушних об’єктів

Компанія «Будівельний затишок» пропонує залізобетонні вироби для будь-яких проектів будівництва. Їх більш ніж 150 тис. років використовують для зведення житлових будинків та промислових споруд, для будівництва колодязів, теплотрас чи мостів та для монтажу доріг. Ці матеріали є поєднанням сталевої арматури та якісного бетону.

За видами бетонні вироби бувають блоковими, площинними, лінійними та просторовими, за типом – виготовлені з легкого, важкого, пористого чи спеціального бетону, а щодо способів виробництва їх розподіляють на монолітні, збірні та збірно-монолітні.


Тернопільські бетонні вироби мають такі характеристики, як витривалість до температур до -50 °С та нижче, надзвичайна міцність, тривалість терміну експлуатації, простота монтажу. Вони наділені значною вогнестійкістю. Зокрема, виробник пропонує бетонні кільця для колодязів та перемички залізобетонні, призначення яких – перекриття пройомів у цегляних стінах житлових будинків. На продукцію виробник дає всі необхідні гарантії якості. Доставка та монтаж здійснюються краном-маніпулятором. Наші вироби з бетону стануть чудовим засобом для втілення архітектурних рішень, допоможуть швидко та якісно завершити будівельний проект.

Товарний бетон Тернопіль

Ми виготовляємо високоякісний товарний бетон усіх необхідних марок

Залізобетонні кільця

Чудова пропозиція у місті Тернопіль на кільця для криниці!

Перемички залізобетонні

Надійні перемички залізобетонні від виробника «Будівельний затишок»

Сипучі будівельні матеріали

Пропонуємо пісок, шебінь, відсів, а також у наявності є цемент.
Закрити меню